BEAM Electrolux Alliance 650SB
Sesalniki za mokro in suho sesanje ter ekstrakcijo, vozi�ki za �iš�enje, opozorilna tabla
Naravna, ekološka in biološko popolnoma razgradljiva čistila
Prvi centralni sesalni sistem z dvosmerno komunikacijo!
Novi čistilni stroj Mxr - zakaj bi hodili, če se lahko peljete?
Obiščite nas! - Visit us!
Friday, 09 September 2016
 
 
Obvestilo potrošniku: Odpadna električna in elektronska oprema
Friday, 06 November 2015

Odpadna električna in elektronska oprema (OEEO) je zaradi svoje sestave in vsebnosti nevarnih sestavin posebna vrsta odpadkov, zato jo je potrebno ločevati od ostalih odpadkov ter ustrezno obdelati in predelati. V ta namen vas obveščamo, da lahko vašo odsluženo električno in elektronsko opremo brezplačno oddate v zbiralnice družbe ZEOS d.o.o., ki v našem imenu zagotavlja ustrezno ravnanje z OEEO. Vam najbližjo in najustreznejšo lokacijo oddaje OEEO ter ostale informacije lahko najdete na povezavi www.zeos.si

 
25 let z vami!
Friday, 10 April 2015
25 let podjetja Omega d.o.o.

V podjetju Omega smo 7. aprila praznovali 25-letnico obstoja. Skozi vsa ta leta smo nabirali izkušnje na področju čiščenja, profesionalne čistilne opreme in centralnih sesalnih sistemov. Skrbno smo izbirali in iskali zanesljive dobavitelje in poslovne partnerje s kvalitetnimi rešitvami ter izdelki. Širili in dopolnjevali naš prodajni program ... Vse to z namenom in željo, da postanemo boljši in lahko stranki ponudimo kvalitetne izdelke, kvalitetno storitev in strokovno svetovanje.

Pohvalimo pa se lahko tudi s korektnim poslovanjem, tako do strank kot tudi dobaviteljev, rednim plačevanjem svojih obveznosti in finančno stabilnostjo, kar dokazujejo tudi najvišje bonitetne ocene priznanih slovenskih in tudi tujih institucij.

Bonitetna ocena družbe Bisnode

 
<< Začni < Nazaj 1 2 3 4 Naprej > Konec >>

Novo pri nas


  • GARANCIJA OMEGA za sesalne enote BEAM Electrolux Alliance sedaj neverjetnih 10 let.

  • Nagradna igra vozim zastonj na Facebook-uNAGRADNA IGRA na Facebook-u "Vozim zastonj"- igrajte in vozite zastonj ;) - ZAKLJUČENA


Darilni bon

 Informacije in naročila

Tel.:02/561-17-62
E-mail: E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript

  - Uporabi kontaktni obrazec -  

Referenčna lista CSS

LJUBLJANA:

MOJCA KOŽMAN, Dobrova

SEBASTJAN GAŠPARIČ, Dobrova

VLADO BALAŽINEC, Ljubljana – Polje

MILAN KLOBUČAR, Turjak

IGOR KASTELIC, Medvode

SREČKO HRIBAR, Trbovlje

ERNEST RIBIČ, Ljubljana

PETER VALTE, Ljubljana

PRIMOŽ MERLAK, Log pri Brezovici

ANDREJA ZABRET, Radomlje

BLAŽ BABNIK, Litija

STANKA HERMAN, Škofljica

TADEJ SUHADOLNIK, Preserje

ZVONKO KOZJAK, Log pri Brezovici

BRANKO JOVANOVIČ, Ljubljana

LADISLAV JERETINA, Domžale

ROMAN MACUN, Litija

MATJAŽ RAK, Kamnik

EDINA SINANOVIČ PRAPERTNIK, Ljubljana

VLADO ŠLOSER, Ljubljana

SABINA PANČUR, Domžale

MILOŠ DERNOVŠEK, Begunje pri Cerknici

MILENA in MILENKO MOŠIČ, Ljubljana

DARKO PESTOTNIK, Domžale

RIKO PREŠEREN, Ljubljana – Polje

GORAN ŠIŠKA, Domžale

ADA HOLCAR, Kamnik

MOJCA NOSAN, Ljubljana

ALEŠ TORKAR, Ivančna Gorica

KLEMEN GREBENŠEK, Ljubljana

TEREZIJA JUVAN, Izlake

ROBERT POTOČNIK, Ig

PETER CERAR, Domžale

SAŠA MILAČ ŽURA, Medvode

MATEJA ZAVASNIK, Laze

DAVORIN PERKO, Zagradec

METKA MAYR, Dol pri Ljubljani

ANDREJA EBERLINC, Rob

LUKA GRAD, Domžale

MARKO ŠMON, Lukovica

KLEMEN FORTUNA, Horjul

MARKO KOBE, Komenda

HASE ZENKOVIČ, Domžale

ANDREAS DULAR, Komenda

DANILA GREBENC BREZOČNIK, Preserje

JURE VUKOVIČ, Ljubljana – Šentvid

JANEZ LENARČIČ, Ljubljana

ŠTEFAN MARENČE, Ljubljana – Šmartno

MARIJA VERGO, Kočevje

BOŠTJAN PUNGARŠEK, Kočevje

SONJA KERŠMANC, Log pri Brezovici

BRANE FILIPIČ, Vrhnika

MARIJA LUKATI, Moravče

TOMAŽ OTONIČAR, Ljubljana – Polje

MAJA VREČAR, Ljubljana

DAMJAN BIZJAK, Ig

TATJANA ŽLE, Ljubljana – Polje

IRENA KRIŽNAR, Ljubljana – Šentvid

BOJAN PRISTANIČ, Ljubljana

BORUT OKRETIČ, Ljubljana

NATAŠA ZUPAN, Ljubljana

ROBERT KUNC, Ljubljana – Polje

ELVIS KERZNAR, Stahovica

MARKO ZALAR, Moravče

ROBERT DOMINIČ, Brezovica

SONJA ŽUŽEK, Mengeš

MITJA ŠTULAR, Ljubljana

JURE JERINA, Dol pri Ljubljani

MILAN ČERNIGOJ, Logatec

JOŽI ZIDAR, Nova vas

OLEG GORBACHOV, Ljubljana

ANDREJ RAKAR, Ljubljana

STANE MERŠE, Ljubljana – Šmartno

FRANCI GROJZDEK, Ljubljana – Črnuče

TOMAŽ ROZINA, Šmartno pri Litiji

BRANKO BAN, Ljubljana

PETER GROŠELJ, Litija

GREGOR MIROVIČ, Ljubljana

PETER POSL, Radomlje

ALEN OSTERMAN, Ljubljana

SILVA MARIJA BIBIČ, Domžale

IDA RAHNE, Vodice

BOJANA KIRŠNER, Kamnik

IGOR BUH, Horjul

JANKO KOPRIVNIK, Ljubljana

TINA HAJDINJAK SKRZYPIEC, Ljubljana

ANDREJ ŠVIGELJ, Šmarje – Sap

FRANCI ROT, Hrastnik

LUKA PORENTA, Ljubljana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MARIBOR:

BERNARD KOTNIK, Pragersko

MARKO MAUČIČ, Podlehnik

DAMIJAN ŠKRINJAR, Fram

BOŽA ANTOLIČ, Ormož

STOJAN KOUS, Limbuš

ROBERT KRAJNC, Starše

ANTE RAJKOVAČA, Ptuj

STANISLAV FRAS, Voličina

ALBERT KOS, Maribor

MATEJ OGOREVC, Hoče

ANKA CEBE, Orehova vas

IRENA PIBERČNIK, Ormož

MARJAN BRAČKO, Sv. Ana

JAKOB IVANUŠA, Sv. Tomaž

TADEJ KOVAČIČ, Maribor

MARJAN PELC, Ptuj

DAVID GROS, Mislinja

SIMONA KRIVEC, Maribor

MARTINA KRANČAN, Slovenska Bistrica

ZDRAVKO CAFNIK, Malečnik

NATAŠA KAUČIČ, Destrnik

DUŠAN VERLE, Slovenska Bistrica

DEAN NOVAK, Hoče

ALEŠ FRIEDL, Ptuj

GREGOR GAJŠEK, Slovenska Bistrica

ŽUPNIJSKI URAD ORMOŽ, Ormož

SLAVICA PELC in VLADO TUŠEK, Šentilj

MARJAN ORLAČ, Ptuj

MILAN KOS, Oplotnica

ANDREJ KANCLER, Hajdina

ANDREJA PODGRAJŠEK, Slovenska Bistrica

LIDIJA DVORNIK, Slovenj Gradec

SANDRA DVORNIK, Slovenj Gradec

VLADIMIR DRUZOVIČ, Vitomarci

ROBERT VAUPOTIČ, Ormož

SIMONA KOCBEK, Destrnik

DAVID VISENJAK, Gorišnica

BORIS ŠPES, Bresternica

SILVO KOREN, Maribor

MILAN RAKUŠA, Središče ob Dravi

ANDREJ ŽUŽEK, Maribor

MARJAN KRAMBERGER, Sv. Ana

PETER OREŠNIK, Kog

MOJCA TRAMŠEK, Oplotnica

ARMANDO FLORJANČIČ, Poljčane

MAJDA TOPLER, Slovenj Gradec

BARBARA LETIČ, Maribor

WERNER PODKRIŽNIK, Poljčane

VOJKO KOREN, Maribor

SAMO KOVAČIČ, Maribor

SILVO PINTER, Radlje ob Dravi

VERONIKA KRAJNC, Maribor

DARJA LEBAR, Hoče

MARIJA FIŠER, Makole

ALEKSANDER ZORMAN, Pesnica

PETER OSTERVEŠNIK, Zgornja Kungota

MIRAN ŠABEDER, Pesnica

DOMINIK GOLOB, Zgornja Polskava

MARTINA PANIKVAR, Hajdina

MARKO FIRBAS, Lenart

FRANC OZMEC, Podgorci

ROBERT VALENKO, Juršinci

BOJAN ŽIGMAN, Ptuj

MATJAŽ DROZG, Poljčane

MITJA ČEH, Muta

DOMEN JERŠE, Šentjanž pri Dravogradu

JANEZ PANDEL, Ravne na Koroškem

NATAŠA IN JOŽE DOVER, Maribor

ALBIN FERLEŽ, Stoperce

JOŽEF PREDAN, Hoče

IVAN RUS, Polenšak

BRANKO POTOČNIK, Dravograd

CHRISTINE WURM, Feldbach, Avstrija

STANISLAV KAMPL, Ptuj

DARKO KORITNIK, Maribor

 

 

NOVO MESTO:

JOŽE GRIČAR, Novo mesto

ERIKA GRACEL, Mirna Peč

MARINKA JORDAN, Šmarješke Toplice

ALENKA KOVAČIČ, Podbočje

FRANCI VIDMAR, Žužemberk

KATJA PANJAN, Dragatuš

ROBERT PUSTAVRH, Leskovec pri Krškem

ANDREJA RAJNAR, Trebnje

DAMJAN KRAŠOVEC, Straža

ROBERT PLANINC, Krško

BORIS POKORN, Boštanj

JANEZ MIKLIČ, Novo mesto

IRENA in SLAVKO ZAKŠEK, Sevnica

MILAN VENEK, Brežice

SABINA PRIJATELJ, Šentjanž

PRIMOŽ UHAN, Trebnje

MIRAN JAKHEL, Senovo

JURE BINTER, Artiče

ALEKSANDER MAGNIK, Novo mesto

ALENKA KEBER, Sevnica

IVANKA in TOMAŽ ŠTUKELJ, Črnomelj

ROMAN LAVRIČ, Straža

BOŽIDAR KOS, Brežice

 

KOPER:

BARBARA KAHNE JURIŠEVIČ, Portorož

VALTER BARUCA, Izola

SLOBODAN NENEZIČ, Kostanjevica na Krasu

ALJOŠA SILA, Materija

ALEKSANDER DEKLEVA, Hruševje

DAMIR ŠTEDUL, Komen

NADA MRAKIČ, Sežana

DAMJAN JOGAN, Sežana

JANEZ ŽAKELJ, Postojna

MARJANCA in ALEŠ POLJANŠEK, Cerkno

IGOR MIHALIČ, Pobegi

NENAD KRSTIČ, Kozina

MARINO GERLICA, Komen

SLAVKA GLAŽAR, Košana

MATEJ BIŠČAK, Košana

ALEŠ OBERČ, Portorož

ALEKSANDER BERNETIČ, Divača

DEJAN FON MERVIČ, Tolmin

MILAN SUŠELJ, Košana

 

 

KRANJ:

BOŠTJAN BURNIK, Škofja Loka

JOŽE UKMAR, Kamnik

BOŠTJAN GRADIŠAR, Duplje

ALEKSANDRA CIPERLE, Preddvor

MILENKO VUJANOVIČ, Kranj

ALEŠ VOGELNIK, Naklo

PETER KAVČIČ, Radovljica

LEOPOLD ŽNIDAR, Križe

MATJAŽ BREZAVŠČEK, Kranj

DAMJAN NUNAR, Kranj

ALENKA JUSTIN, Begunje na Gorenjskem

PETRA STARE, Kranj

ŽIGA OGRIZEK, Kranj

JANEZ ZAVAŠNIK, Visoko pri Kranju

VLASTA LESKOVAR, Kranj

TILEN ZUGWITZ, Bled

ANA KAUČIČ, Lesce

GORAZD PODREKAR, Poljane nad Škofjo Loko

DAVID RUPNIK, Cerklje na Gorenjskem

ALEŠ ZADRAVEC, Cerklje na Gorenjskem

MAJA VALANT, Golnik

VILI AŽMAN, Cerklje na Gorenjskem

BORUT KORDEŽ, Radovljica

 

 MURSKA SOBOTA:

BRANKO DOMAJNKO, Radenci

ANDREJ KLEMENČIČ, Lendava

ANDREJ HOZJAN, Velika Polana

ANDREJ VRZEL, Mala Nedelja

DARJA MIHOLIČ, Beltinci

FRANC VELCL, Gornja Radgona

JUDIT HORVAT, Dobrovnik

MARJAN KOHEK, Dobrovnik

BORIS GOMBOŠI, Murska Sobota

ROBERT FORJAN, Beltinci

ALEXANDER – SAŠO VALPATIČ, Gornja Radgona

STANKA ROBAR, Radenci

MARJAN VÖRÖŠ, Beltinci

ZLATKO ŽEKŠ, Puconci

ROBERT LALOVIČ, Murska Sobota

ALOJZ KOLBL, Gornja Radgona

MIRA in IGOR TERNAR, Murska Sobota

FABIJAN CIPOT, Murska Sobota

ULI ZORMAN, Gornja Radgona

GORAN MADJAR, Rogašovci

GEZA ŠANCA, Križevci

JANEZ KAMPUŠ, Radenci

SUZANA SRT GRUBER, Apače

BORUT GRAJFONER, Apače

SIMON ŠEBJANIČ, Apače

KARMEN DUGAR, Beltinci

 

CELJE:

CVETKO PETEK, Velenje

JANKO KOPUŠAR, Šmartno ob Paki

DUŠAN VEDENIK, Prebold

SIMONA OKORN, Dramlje

RENATA KOŠENINA, Vojnik

PETRA STEPIŠNIK, Prebold

MARKO MESARIČ, Celje

DENIS TOMAŽIN, Celje

SANDRA GODEC – MAVHAR, Slovenske Konjice

IVAN OCVIRK, Kalobje

LJUBO ŠMID, Grobelno

MILAN ČERNJAK, Celje

MATEJ KRIŽNIK, Žalec

DANILO ŠTURM, Velenje

RAJKO BRTAČNIK, Šoštanj

ALENKA DOLER, Petrovče

JANEZ OŽMAH, Griže

DEJAN TKALEC, Braslovče

ALENKA URŠIČ in GREGOR CIZEJ, Celje

STANE DROLJC, Žalec

MARJAN MOČNIK, Polzela

IRENA in MILAN SEDMINEK, Polzela

DARJA MAJCEN, Žalec

MIHELA PLEVNIK, Planina pri Sevnici

MATJAŽ CIGLAR, Petrovče

FRANCI PETEK, Loče

JAKA KRAŠOVIC, Grobelno

ALBINA GABERŠEK, Loče

DARKO LORBER, Rogaška Slatina

IRENA GOJZNIK, Žalec

JANEZ REHERMAN, Velenje

ROJKO ŠOJČ, Vitanje

JANEZ DROFELNIK, Šmartno ob Paki

ERNEST ŠPILJAK, Hum na Sutli, Hrvaška

LUKA ROJNIK, Braslovče

 

PRAVNE OSEBE:

ERINOX d.o.o., Radenci

PALAČA d.o.o., Ivančna Gorica

JÄRNFORSEN d.o.o., Trzin

KAUČIČ LUDVIK s.p., Kranj

MIRAN KRIŽAN s.p., Mala Nedelja

MTB d.o.o., Maribor

LESTOR d.o.o., Kamnik

SINERGI d.o.o., Ptuj

STENA d.o.o., Mavčiče

VEA d.o.o., Domžale

JANEZ DRAGAR s.p., Ljubljana

BESTO d.o.o., Ljubljana

ČIŠČENJE DK NAPRAV MARTJANCI d.o.o., Martjanci

FOGRA d.o.o., Koper

GEO INŽENIRING d.o.o., Žalec

CIPERLE JANEZ s.p., Domžale

LELA PETEK s.p., Kuzma

RIBIČ VOJKO s.p., Braslovče

POŽUN d.o.o., Senovo

ROBOTINA INŽENIRING d.o.o., Ljubljana

SUHA GRADNJA d.o.o., Gornja Radgona

TRGOVINA VRAČKO, VRAČKO KSAVER s.p., Zgornja Kungota

AVTOPREVOZNIŠTVO TURK MITJA s.p., Rakek

BOJAN PRAPROTNIK s.p., Škofja Loka

EKOS d.o.o., Novo mesto

INSA d.o.o., Maribor

AS INVEST d.o.o., Novo mesto

SLOVENIJALES TRGOVINA d.o.o., Ljubljana – Šentvid

KAMBIČ d.o.o., Semič

KLIMA PTUJ d.o.o., Ptuj

INKA IMPEX d.o.o., Celje

AVTOPREVOZNIŠTVO BANKO ANDREJ s.p., Bodonci

GAŠPER SUŠA s.p., Ljubljana

PANTA RHEI d.o.o., Ljubljana

TRANSPORT FRANGEŽ d.o.o., Cirkovce

MARLES HIŠE MARIBOR d.o.o., Pekre – Limbuš

HIPOX d.o.o., Ljubljana

DROZG d.o.o., Poljčane

BORUT BELOGLAVC s.p., Gomilsko

KOSTAK d.d., Krško

BOHINEC ANDREJ s.p., Ljutomer

PLOH MIZARSTVO d.o.o., Škofljica

SHOPGRAD d.o.o., Maribor

EGIS d.o.o., Tabor

KEMA PUCONCI d.o.o., Puconci

PIKAPOKA d.o.o., Ptuj

EP d.o.o., Radenci

GREGOR KAVČIČ s.p., Novo mesto

ALEŠ BOGATAJ s.p., Žiri

PURUS d.o.o. Rijeka, Hrvaška

HORTON MEDIA d.o.o., Sarajevo, BiH

OMEGA CLEAN d.o.o., Sarajevo, BiH

HAJTNIK d.o.o., Slovenj Gradec

STRINS d.o.o., Ljubljana

HAUPTMAN MILAN s.p., Lenart

PROTIG d.o.o., Ljutomer

REVIS d.o.o., Novo mesto

KOCMUT ANTON s.p., Cerkvenjak

PETER LIČEN s.p., Ajdovščina

INSTA CENTER d.o.o., Lenart

TNC d.o.o., Ribnica

DULC d.o.o., Škocjan

BINST d.o.o., Deskle

KEK d.o.o., Grosuplje

KITEC d.o.o., Ptuj

VLADO LORENCI s.p., Vuhred

CUNK SLAVKO s.p., Apače

ELEKTROSTIK d.o.o., Zagorje ob Savi

MARTIN SMOLE s.p., Ponikva

BELTRAM MARJAN s.p., Šempas

RUTAR ALEKSANDER s.p., Nova Gorica

TILIA d.o.o., Novo mesto

MIRAN SIMONIČ s.p., Sv. Ana

EDICOM d.o.o., Šentjur

BELAJ ANTON s.p., Velike Lašče

KLIMA SAPO d.o.o., Škofja vas

ČEH ANDREJ s.p., Juršinci

JAMBOR d.o.o., Šentrupert

BRIMAR d.o.o., Novo mesto

ELEKTROMARKET ŠKOFJA LOKA d.o.o., Škofja Loka

SEN SERVIS d.o.o., Hoče

SEDMAK JOSIP s.p., Ljutomer

ŠTEFAN MEZGA s.p., Slovenj Gradec

SELIŠKAR ALBERT s.p., Ljubljana

ANDREJ TURNŠEK s.p., Ljutomer

ZEROKS d.o.o., Dornava

ZORKO GORENŠEK s.p., Kotlje

MARKO SNEDIC s.p., Tržič

VERBIS d.o.o., Dramlje

TAMES d.o.o., Ptuj

BELPOD d.o.o., Ajdovščina

TURBO d.o.o., Gorica pri Slivnici

FRANC SENEKOVIČ DIENSTLEISTUNGEN, Unterpremstatten, Avstrija

KRISTJAN GREDAR s.p., Grad

POLJANŠEK BRANKO s.p., Kamnik

STOJAN KOVAČIČ s.p., Ilirska Bistrica

MAJNAP d.o.o., Grobelno

LOJZE ŠTEBE s.p., Vodice

JANEZ DRAGAR s.p., Šmartno pri Litiji

PETER PROSEN s.p., Kozina

EKERL MILAN s.p., Maribor

TOPTERM INSTALACIJE d.o.o., Izola

HRIBAR FRANC s.p., Radomlje

TERMO SHOP KLIMATEHNIKA d.o.o., Šempeter v Savinjski dolini

DOROTEJA KLOBASA JELENKO s.p., Maribor

RAJBI d.o.o., Radenci

ORAŽEM MATJAŽ s.p., Kamnik

KONSUS d.o.o., Postojna

MARJAN PESJAK s.p., Vitanje

BOŠTJAN BUTSCHER s.p., Novo mesto

MILOŠIČ ANTON s.p., Ptuj

DANIJEL PIPAN s.p., Miklavž na Dravskem polju

JURIJ ŠELEKAR s.p., Podčetrtek

TOMAŽ KOŠIR s.p., Domžale

ENERGOVOD – KRUŠIČ & CO. d.n.o., Ptujska Gora

MARKO KITANO s.p., Slovenj Gradec

DOMADENIK d.o.o., Zagorje ob Savi

CENTROS d.o.o., Senovo

VODE ROMAN s.p., Ljubljana – Šmartno


 

Statistika

Obiskovalci: 3754125
Beam Electrolux   Sebo IPC Soteco Lorito Disan Jofel Fimap
OMEGA d.o.o., Ljutomerska c.28, 9250 Gornja Radgona, Tel.: (02) 56 11 762, Fax: (02) 56 11 524, E-mail: E-poštni naslov je zavarovan pred nezaželeno pošto, za ogled potrebujete Javascript